• header6
  • header7
  • header4
  • header1
  • header5
  • header8
  • header2
  • header3

lidworden 2300x200

Bitjes actie Kies Mondzorg

 

Let op!
In verband met de grote belangstelling zijn extra data toegevoegd.

Op dit moment zijn er alleen nog afspraken mogelijk op woensdag 2 en 16 maart 2016.

 

Sinds 1 augustus 2015 zijn de nieuwe regels van de KNHB van kracht. Ëén van de nieuwe regels is dat veldspelers verplicht zijn om mondbescherming ('bitje') te dragen gedurende de wedstrijd. Dit geldt voor alle categorieën spelers/speelsters (junioren/senioren/veteranen) tijdens door de bond georganiseerde wedstrijden. Spelers kunnen uitsluitend om medische redenen ontheffing aanvragen bij de KNHB. Zij dienen op verzoek van de scheidsrechters de schriftelijke ontheffing van de KNHB te tonen.

 

Gelukkig heeft onze nieuwe sponsor Kies Mondzorg een leuke actie voor al onze leden!

Dus meld je aan voor zo'n op maat gemaakt bitje!

 

Kies Mondzorg