• header5
  • header4
  • header7
  • header2
  • header3
  • header8
  • header6
  • header1

lidworden 2300x200

Tegelen D1

Speelsters
1Merel Delsing
2Jill Hagebols
3Charlotte Haug
4Indigo Hawinkels
5Christianne van der Heijden
6Sharon Hermans
7Fleur Laumans
8Nienke Peeters
9Rose-Marijn Teeuwen
10Loeki Thurlings
11Maartje van Tilborg
12Yvette van de Ven
Coach
 Nadine Gruiters
 Caspar Laumans
Trainer
 Nadine Gruiters
 Caspar Laumans

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Geen trainingen gevonden in LISA

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Eindhoven D188004514024
2HOD D184133435013
3Nova D183322722012
4Tegelen D1103162037010
5Blerick D18215172507
6Oedenrode D18206182806

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
14 jan 2018Tegelen D1 - Blerick D13 - 1
14 jan 2018Eindhoven D1 - Tegelen D16 - 1
07 jan 2018Tegelen D1 - Nova D13 - 2
07 jan 2018Tegelen D1 - Oedenrode D11 - 4
06 jan 2018Oedenrode D1 - Tegelen D10 - 1
06 jan 2018Nova D1 - Tegelen D13 - 3
17 dec 2017Blerick D1 - Tegelen D13 - 2
17 dec 2017HOD D1 - Tegelen D15 - 2
03 dec 2017Tegelen D1 - Eindhoven D11 - 8
03 dec 2017Tegelen D1 - HOD D13 - 5

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!