• header5
  • header2
  • header4
  • header7
  • header6
  • header3
  • header1
  • header8

lidworden 2300x200

Tegelen JD2

Spelers
1Tijn van Beek
2Valentijn van Benthem
3Ties Ewals
4Casper Goes
5Levi Hendriks
6Siem Jacobs
7Chiem van Lierop
8Milan Perfors
9Tuur Schouwenberg
10Thies Tusveld
11Milan Verhuizen
12Merlijn Woltinge
13Jort van der Zanden
Coach
 Winfried Goes
 Bas van Lierop
Keeper (nvt)
 Thies Tusveld
Trainer
 Kiona Evers
 Colette Hendriks

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Maandag17:00 - 18:30Veld 1Colette Hendriks
Woensdag18:30 - 20:00Veld 3Kiona Evers

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Venray JD155003411015
2Deurne JD153112114010
3Boxmeer JD15302201909
4Blerick JD15212161107
5Gemert JD25104102403
6Tegelen JD2500522400

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
21 apr 201812:00UitMHCV JD1 - Tegelen JD2
12 mei 201809:30ThuisTegelen JD2 - Hockeyclub Blerick JD1
26 mei 201813:00UitM.H.C. Deurne JD1 - Tegelen JD2
02 jun 201811:00ThuisTegelen JD2 - HC Gemert JD2
09 jun 201810:30UitMHC Boxmeer JD1 - Tegelen JD2

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
14 apr 2018Tegelen JD2 - Boxmeer JD10 - 4
07 apr 2018Gemert JD2 - Tegelen JD26 - 1
04 apr 2018Blerick JD1 - Tegelen JD23 - 0
24 mrt 2018Tegelen JD2 - Deurne JD11 - 2
10 mrt 2018Tegelen JD2 - Venray JD10 - 9
18 feb 2018Tegelen JD2 - Oranje-Rood JD100 - 7
18 feb 2018Tegelen JD2 - Hockeer JD10 - 9
20 jan 2018Cranendonck JD1 - Tegelen JD28 - 0
20 jan 2018Tegelen JD2 - Blerick JD11 - 0
14 jan 2018Tegelen JD2 - Blerick JD13 - 2
14 jan 2018Hockeer JD1 - Tegelen JD24 - 2
06 jan 2018Oranje-Rood JD10 - Tegelen JD214 - 0
06 jan 2018Cranendonck JD1 - Tegelen JD25 - 1
23 dec 2017Hockeer JD1 - Tegelen JD26 - 1
23 dec 2017Tegelen JD2 - Cranendonck JD10 - 4
17 dec 2017Oranje-Rood JD10 - Tegelen JD24 - 0
17 dec 2017Blerick JD1 - Tegelen JD23 - 2
25 nov 2017Tegelen JD2 - Blerick JD10 - 4
18 nov 2017Horst JD1 - Tegelen JD211 - 0
04 nov 2017Deurne JD1 - Tegelen JD26 - 0
28 okt 2017Tegelen JD2 - Oranje-Rood JD90 - 3
07 okt 2017Blerick JD1 - Tegelen JD25 - 1
30 sep 2017Tegelen JD2 - Horst JD10 - 9
16 sep 2017Tegelen JD2 - Deurne JD111 - 6
09 sep 2017Oranje-Rood JD9 - Tegelen JD21 - 7

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!