• header1
  • header6
  • header3
  • header8
  • header2
  • header4
  • header5
  • header7

lidworden 2300x200

Tegelen MB2

Speelsters
1Sophie Aerdts
2Karlijn van Aken
3Renske van den Akker
4Yanou Cornelissen
5Anouk Heijnen
6Aline Kox
7Charlotte Schreudering
8Roos van Soest
9Fleur Soors
10Janneke Steijn
11Anouk Stender
12Fleur Tomlow
13Ellen Vergeldt
14Maaike Woddema
Coach
 Diana Stender-Aarts
 Bart Tomlow
Trainer
 Ernest Probst
 Jolie de Vriend

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Dinsdag18:30 - 20:00Veld 2Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Donderdag18:00 - 19:30Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Venlo MB28800475024
2Tegelen MB285033722015
3Concordia MB274032518012
4Phoenix (BE) MB1430112609
5Nova MB27106152003
6Peel en Maas MB18008107500

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
25 nov 201714:30ThuisTegelen MB2 - Venlo MB2

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
18 nov 2017Concordia MB2 - Tegelen MB23 - 5
11 nov 2017Peel en Maas MB1 - Tegelen MB21 - 11
04 nov 2017Tegelen MB2 - Phoenix (BE) MB12 - 5
28 okt 2017Nova MB2 - Tegelen MB21 - 2
07 okt 2017Venlo MB2 - Tegelen MB27 - 0
30 sep 2017Tegelen MB2 - Concordia MB21 - 2
23 sep 2017Tegelen MB2 - Peel en Maas MB110 - 1
16 sep 2017Weert MB4 - Tegelen MB21 - 13
09 sep 2017Tegelen MB2 - Nova MB26 - 2

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
25 nov 201709:301ATegelen JE61 - Horst JE1 Meisjes B2
25 nov 201709:301CTegelen ME64 - Horst ME2 Meisjes B2