• header1
  • header2
  • header8
  • header3
  • header5
  • header6
  • header7
  • header4

lidworden 2300x200

Tegelen MB2

Speelsters
1Sophie Aerdts
2Karlijn van Aken
3Renske van den Akker
4Yanou Cornelissen
5Anouk Heijnen
6Aline Kox
7Charlotte Schreudering
8Roos van Soest
9Fleur Soors
10Janneke Steijn
11Anouk Stender
12Fleur Tomlow
13Ellen Vergeldt
14Maaike Woddema
Coach
 Diana Stender-Aarts
 Bart Tomlow
Trainer
 Ernest Probst
 Jolie de Vriend

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Dinsdag18:30 - 20:00Veld 2Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Donderdag18:00 - 19:30Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Venlo MB29900507027
2Tegelen MB295043925015
3Concordia MB294142621013
4Phoenix (BE) MB15401157012
5Nova MB29216252307
6Peel en Maas MB19009138500

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
14 jan 2018Tegelen MB2 - Helmond MB40 - 5
14 jan 2018HCAS MB2 - Tegelen MB23 - 1
17 dec 2017Tegelen MB2 - Venray MB23 - 0
17 dec 2017Boxmeer MB2 - Tegelen MB20 - 4
03 dec 2017Helmond MB4 - Tegelen MB25 - 3
03 dec 2017Venray MB2 - Tegelen MB21 - 7
25 nov 2017Tegelen MB2 - Venlo MB22 - 3
18 nov 2017Concordia MB2 - Tegelen MB23 - 5
11 nov 2017Peel en Maas MB1 - Tegelen MB21 - 11
04 nov 2017Tegelen MB2 - Phoenix (BE) MB12 - 5
28 okt 2017Nova MB2 - Tegelen MB21 - 2
07 okt 2017Venlo MB2 - Tegelen MB27 - 0
30 sep 2017Tegelen MB2 - Concordia MB21 - 2
23 sep 2017Tegelen MB2 - Peel en Maas MB110 - 1
16 sep 2017Weert MB4 - Tegelen MB21 - 13
09 sep 2017Tegelen MB2 - Nova MB26 - 2

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!