• header1
  • header8
  • header2
  • header6
  • header5
  • header3
  • header4
  • header7

lidworden 2300x200

Tegelen MB3

Speelsters
1Fleur Beurskens
2Romy aan den Boom
3Fenna Braem
4Rachelle de Brouwer
5Kari Cremers
6Alisha Cuijpers
7Kiki Cup
8Laura Driessen
9Guusje Koster
10Puck Meurs
11Mimosa Spitz
12Imke de Visser
13Chanelle Willems
14Aukje Wouterse
Coach
 Marcel de Brouwer
Trainer
 Job Laumans
 Ernest Probst

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Maandag20:15 - 21:30Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Donderdag19:30 - 21:00Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Boxmeer MB2108114015025
2Deurne MB2107123914022
3Bakel MB1106132420019
4Tegelen MB3103252227011
5Horst MB210208154406
6Venray MB210118123204

Programma

Er kon nog geen wedstrijdprogramma gevonden worden.

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
21 jan 2018Venray MB3 - Tegelen MB35 - 5
21 jan 2018Mierlo MB6 - Tegelen MB30 - 2
07 jan 2018Tegelen MB3 - Venray MB34 - 0
07 jan 2018Blerick MB2 - Tegelen MB38 - 1
17 dec 2017Tegelen MB3 - Blerick MB21 - 4
17 dec 2017Deurne MB3 - Tegelen MB30 - 4
03 dec 2017Tegelen MB3 - Deurne MB33 - 0
03 dec 2017Venlo MB2 - Tegelen MB34 - 2
25 nov 2017Tegelen MB3 - Horst MB24 - 2
18 nov 2017Deurne MB2 - Tegelen MB33 - 0
11 nov 2017Tegelen MB3 - Venray MB22 - 0
04 nov 2017Bakel MB1 - Tegelen MB35 - 1
28 okt 2017Tegelen MB3 - Boxmeer MB22 - 4
07 okt 2017Horst MB2 - Tegelen MB32 - 5
30 sep 2017Tegelen MB3 - Deurne MB23 - 4
23 sep 2017Venray MB2 - Tegelen MB33 - 3
16 sep 2017Tegelen MB3 - Bakel MB11 - 1
09 sep 2017Boxmeer MB2 - Tegelen MB33 - 1

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!