• header6
  • header2
  • header7
  • header3
  • header5
  • header4
  • header1
  • header8

lidworden 2300x200

Tegelen MB3

Speelsters
1Fleur Beurskens
2Romy aan den Boom
3Fenna Braem
4Rachelle de Brouwer
5Kari Cremers
6Alisha Cuijpers
7Kiki Cup
8Laura Driessen
9Guusje Koster
10Puck Meurs
11Mimosa Spitz
12Imke de Visser
13Chanelle Willems
14Aukje Wouterse
Coach
 Marcel de Brouwer
Trainer
 Job Laumans
 Ernest Probst

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Maandag20:15 - 21:30Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Donderdag19:30 - 21:00Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Boxmeer MB298013914024
2Deurne MB297023813021
3Bakel MB195132120016
4Tegelen MB39225182508
5Horst MB29207134006
6Venray MB29117122904

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
25 nov 201712:45ThuisTegelen MB3 - HC Horst MB2

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
18 nov 2017Deurne MB2 - Tegelen MB33 - 0
11 nov 2017Tegelen MB3 - Venray MB22 - 0
04 nov 2017Bakel MB1 - Tegelen MB35 - 1
28 okt 2017Tegelen MB3 - Boxmeer MB22 - 4
07 okt 2017Horst MB2 - Tegelen MB32 - 5
30 sep 2017Tegelen MB3 - Deurne MB23 - 4
23 sep 2017Venray MB2 - Tegelen MB33 - 3
16 sep 2017Tegelen MB3 - Bakel MB11 - 1
09 sep 2017Boxmeer MB2 - Tegelen MB33 - 1

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
25 nov 201709:301BTegelen ME62 - Tegelen ME1 Meisjes B3
25 nov 201709:302ABTegelen ME82 - Weert M8E2 Meisjes B3