• header3
  • header7
  • header5
  • header4
  • header2
  • header8
  • header1
  • header6

lidworden 2300x200

Tegelen MC2

Speelsters
1Chanou Dijkstra
2Lisa Geurts
3Jill Janssen
4Lobke Janssen
5Wissal Karabila
6Meike Leenders
7Danee Luijpers
8Emmy Oehlen
9Mindte Peters
10Lena van de Rijdt
11Lieve Sprengers
12Marieke Steijn
13Fleur de Wilde
Coach
 Chris de Wilde
Trainer
 Wouter Duijf
 Kim Hendrix
 Koen Verstraelen
 Chris de Wilde

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Woensdag18:30 - 20:00Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Donderdag18:15 - 19:45Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Donderdag18:15 - 19:45Veld 3Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Concordia MC396213314020
2Blerick MC395312715018
3Hockeer MC295222114017
4Tegelen MC294232725014
5Maastricht MC49126132805
6Peel en Maas MC19018103501

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
25 nov 201714:30UitHockeyclub Blerick MC3 - Tegelen MC2

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
18 nov 2017Tegelen MC2 - Hockeer MC22 - 4
11 nov 2017Tegelen MC2 - Peel en Maas MC14 - 2
04 nov 2017Maastricht MC4 - Tegelen MC21 - 2
28 okt 2017Tegelen MC2 - Concordia MC31 - 2
07 okt 2017Tegelen MC2 - Blerick MC34 - 3
30 sep 2017Hockeer MC2 - Tegelen MC25 - 0
23 sep 2017Peel en Maas MC1 - Tegelen MC24 - 4
16 sep 2017Tegelen MC2 - Maastricht MC47 - 1
09 sep 2017Concordia MC3 - Tegelen MC23 - 3

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!