• header4
  • header2
  • header1
  • header6
  • header5
  • header7
  • header8
  • header3

lidworden 2300x200

Tegelen MD2

Speelsters
1Emilie Bos
2Fiona Chang
3Eugénie Dohmen
4Myrthe Ghering
5Fleur van den Ham
6Imke Hendrikse
7Lynn Hendrikx
8Lieve Hermans
9Sanne Kusters
10Sjuul Nijs
11Lieke van Schoubroeck
12Karlijn Seijsener
13Sarah Stürznickel
Coach
 Michelle Rijntjes
 Frans Seijsener
Trainer
 Dries Hawinkels
 Frans Seijsener

Trainingen

DagTijdVeldTrainer
Maandag18:00 - 19:30Veld 2Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Woensdag18:30 - 20:00Veld 1Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stand

PositieTeamGSGWGLVLVTPIMPT
1Horst MD28710496022
2Tegelen MD286025212018
3Venlo MD28512309016
4Peel en Maas MD18116156204
5Concordia MD341038803
6Blerick MD4801746101

Programma

DatumTijdThuis/UitWedstrijd
25 nov 201712:30UitHC Horst MD2 - Tegelen MD2

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
18 nov 2017Tegelen MD2 - Peel en Maas MD110 - 1
11 nov 2017Venlo MD2 - Tegelen MD22 - 3
04 nov 2017Tegelen MD2 - Concordia MD33 - 1
28 okt 2017Blerick MD4 - Tegelen MD20 - 12
07 okt 2017Tegelen MD2 - Horst MD20 - 3
30 sep 2017Peel en Maas MD1 - Tegelen MD21 - 10
23 sep 2017Tegelen MD2 - Venlo MD22 - 4
16 sep 2017Venray MD2 - Tegelen MD21 - 9
09 sep 2017Tegelen MD2 - Blerick MD412 - 0

Bardiensten

DatumTijd vanTijd totTeam/PersonenCoördinator
Er konden geen recente bardiensten gevonden worden.

Scheidsrechtersplanning

DatumTijdVeldWedstrijdScheids
Er zijn geen aankomende ingedeelde scheidsbeurten gevonden.
LET OP: aan dit overzicht kunnen geen rechten ontleent worden. Het wedstrijdprogramma is altijd leidende!