• header2
  • header5
  • header3
  • header4
  • header7
  • header6
  • header8
  • header1

lidworden 2300x200

Wedstrijdprogramma

Selecteer wedstrijden van:

Thuisprogramma deze week

DatumTijdWedstrijdScheidsZaal 
16 feb 201909:00Tegelen MC3 - Boxmeer MC2
Jasper Quicken
Femke Vercoulen
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201909:50ZAALBLOK
Boxmeer MC2 - Helmond MC5
Matthies Aerdts
Sofie van de Riet
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201910:40Tegelen MC3 - Helmond MC5
Anouk Hendrix
Jaap Ewals
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201911:30Tegelen MD3 - Cranendonck MD2
Mila Faessen
Emmy Oehlen
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201912:20ZAALBLOK
Cranendonck MD2 - HCAS MD5
Mila Faessen
Mindte Peters
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201913:10HCAS MD5 - Tegelen MD3
Marieke Steijn
Roos van Beek
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201914:00Tegelen MC4 - Blerick MC3
Maxime de Vries
Anne Stoffels
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201914:50ZAALBLOK
Boxmeer MC3 - Blerick MC3
Anne Stoffels
Maxime de Vries
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201915:40Tegelen MC4 - Boxmeer MC3
Anne Stoffels
Maxime de Vries
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201916:30Tegelen MB5 - Weert MB5
Michella Behnke
Rachelle de Brouwer
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201917:20ZAALBLOK
Weert MB5 - Venlo MB3
Kristie van Gerven
Rachelle de Brouwer
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201918:10Tegelen MB5 - Venlo MB3
Noa Hovens
Kristie van Gerven
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201919:00Tegelen DJ2 - Geel-Zwart DJ1
Charlotte Haug
Evie Friesen
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201919:50ZAALBLOK
Geel-Zwart DJ1 - Venlo DJ1
Lisette Wipkink
Jill Hagebols
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
16 feb 201920:40Venlo DJ1 - Tegelen DJ2
Maartje van Tilborg
Christianne van der Heijden
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201909:00Tegelen Tegelen-Venlo JC1 - Geldrop JC1
Frans Seijsener
Leo Schel
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201909:50ZAALBLOK
Geldrop JC1 - Scoop JC1
Freek Verhofstadt
Leo Schel
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201910:40Tegelen Tegelen-Venlo JC1 - Scoop JC1
Frans Seijsener
Freek Verhofstadt
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201914:00Tegelen Blerick-Tegelen JD2 - Nuth JD1
Charlotte Schreudering
Fleur Tomlow
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201914:50ZAALBLOK
Hockeer JD1 - Nuth JD1
Charlotte Schreudering
Fleur Tomlow
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201915:40Tegelen Blerick-Tegelen JD2 - Hockeer JD1
Michelle Beijers
Pien Logtens
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201916:30Tegelen MA3 - Scoop MA3
Noa Hovens
Alyssa Nijs
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201917:20ZAALBLOK
Scoop MA3 - Nuth MA2
Alyssa Nijs
Bregje Jansen
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>
17 feb 201918:10Nuth MA2 - Tegelen MA3
Shirley de Brouwer
Bregje Jansen
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
>>>

Uitprogramma deze week

DatumTijdWedstrijdScheidsZaal 
16 feb 201909:00Maastricht MD6 - Tegelen MD2 Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
>>>
16 feb 201909:45Tegelen ME81 - Venray M8E2 Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
>>>
16 feb 201909:50Tegelen MD2 - Scoop MD3 Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
>>>
16 feb 201910:45Venray M8E3 - Tegelen ME81 Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
>>>
16 feb 201912:20Tegelen JD1 - Scoop JD1 Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
>>>
16 feb 201912:20Tegelen MB3 - Blerick MB2 Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
>>>
16 feb 201913:10Oranje Rood JD3 - Tegelen JD1 Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
>>>
16 feb 201913:10Bakel MB1 - Tegelen MB3 Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
>>>
16 feb 201915:20HCAS MB1 - Tegelen MB1 Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
>>>
16 feb 201916:10Helmond MB1 - Tegelen MB1 Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
>>>
16 feb 201917:50Geldrop JB1 - Tegelen JB1 Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
>>>
16 feb 201918:40Nova JB1 - Tegelen JB1 Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
>>>
17 feb 201909:00Hockeer MC1 - Tegelen MC1 Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
>>>
17 feb 201909:15Venray MB3 - Tegelen MB4 Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
>>>
17 feb 201909:50Tegelen MC1 - Weert MC2 Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
>>>
17 feb 201910:05Tegelen MB4 - HCAS MB4 Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
>>>
17 feb 201912:35Helmond MA4 - Tegelen MA2 Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
>>>
17 feb 201913:25Venray MA1 - Tegelen MA2 Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
>>>
17 feb 201913:30Phoenix Belgie Phoenix (BE) MD1 - Tegelen MD1 Dommelhof (BE)
Toekomstlaan 5
3910 NEERPELT
>>>
17 feb 201914:20Best MD2 - Tegelen MD1 Dommelhof (BE)
Toekomstlaan 5
3910 NEERPELT
>>>
17 feb 201915:50Uden DJ2 - Tegelen DJ1 Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
>>>
17 feb 201916:40Boekel DJ2 - Tegelen DJ1 Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
>>>
17 feb 201916:45Oss MA2 - Tegelen MA1 Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM OSS
>>>
17 feb 201917:35Tegelen MA1 - Oirschot MA1 Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM OSS
>>>